Still Free Draco
Jelentkezz be vagy regisztrálj!

Still Free Draco
Still Free Draco
Jelentkezz be vagy regisztrálj!

Still Free Draco
Still Free Draco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Still Free ~ Draco szerver hivatalos fóruma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ez mi lehetett..?

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
DopeMaN
Tag
Tag
DopeMaN


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Sep. 20.
Age : 26
Tartózkodási hely : Jinno Birodalom!

Ez mi lehetett..? Empty
TémanyitásTárgy: Ez mi lehetett..?   Ez mi lehetett..? EmptyCsüt. Okt. 13, 2011 4:20 am

Sziasztok! Az imént egy roppant érdekes dologgal találkoztam.. Nem tudom hogy mi lehetett, de egy Team tag keze szerintem benne volt. Alig 5 perce, még a Fekete Orkoknál fejlődtem, mert hát 10% EXP kellett a szint lépéshez, és pont ott voltam. Na, és pont most jön a bökkenő, egyszer csak ledob.. Mondom oké,.. előfordul. Visszalépek, pont hogy láthatóvá váltam, azonnal levágott. Mondom semmi gond.. előfordul ez is. Vissza lépek, megint amint láthatóvá váltam, azonnal levágott.. És ezt egy 5 percig eljátszottam, utána fogtam magam, és CH-t váltottam. Na ott már nem volt ez a probléma. Utána gondoltam megnézem még 1x, vissza lépek CH1-re, mi történik? Levág.. Suspect Nem akarok gyanusítgatni, de ebbe valaki keze lehet benne volt. Az lenne a kérdésem, hogy vajon mi lehetett ez? Válaszokat előre is köszönöm! További szép napot! pirat

Update: Pont hogy szétvertem a metinkövet, ami Kvarchomokot, és +3mas követ dobott, azonnal levágott ismét.. CH2-n.. Nagyon furcsa ez. Suspect

Update2: Ismét ez a játék folyik..
Vissza az elejére Go down
Anonymus
Phorumos Maximus
Phorumos Maximus
Anonymus


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2011. Jun. 24.

Ez mi lehetett..? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez mi lehetett..?   Ez mi lehetett..? EmptyPént. Okt. 14, 2011 5:41 am

-Tuti nem én voltam Very Happy-
CH-n van a gond. Smile
Vissza az elejére Go down
DopeMaN
Tag
Tag
DopeMaN


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Sep. 20.
Age : 26
Tartózkodási hely : Jinno Birodalom!

Ez mi lehetett..? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez mi lehetett..?   Ez mi lehetett..? EmptyPént. Okt. 14, 2011 5:43 am

Nem mondtam hogy te vagy, csak mind két CH-n ez volt a probléma, bár CH2-n később jött be.
Vissza az elejére Go down
Anonymus
Phorumos Maximus
Phorumos Maximus
Anonymus


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2011. Jun. 24.

Ez mi lehetett..? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez mi lehetett..?   Ez mi lehetett..? EmptyPént. Okt. 14, 2011 5:50 am

Nemhiszem hogy volnának ilyen gonosz team tagok. Very Happy Több esély van rá hogy rosszkor voltál rossz helyen.
Vissza az elejére Go down
DopeMaN
Tag
Tag
DopeMaN


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Sep. 20.
Age : 26
Tartózkodási hely : Jinno Birodalom!

Ez mi lehetett..? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez mi lehetett..?   Ez mi lehetett..? EmptyPént. Okt. 14, 2011 5:54 am

Én sem hinném hogy ti ennyire gonoszak lennétek, hiszen titeket normális Team tagoknak hiszlek. Akkor lehet hogy vagy valami Kliens hiba, vagy Szerver hiba lehetett,.. vagy ha valaki annyira okos lehet feltalált egy újfajta hacket, ami láthatatlanságot ad, és 1 hit killer hackel társítja, amire szerintem nagyon kicsi esély lehet, szóval maradjunk a hibánál. Lagg sem lehetett, mert akkor tökéletesen futott. tongue
Vissza az elejére Go down
Still Free
The Great One
The Great One
Still Free


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2011. Jun. 24.
Age : 30
Tartózkodási hely : Münich

Ez mi lehetett..? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez mi lehetett..?   Ez mi lehetett..? EmptyVas. Okt. 16, 2011 2:55 am

Ilyen csak akkor fordulhat elő,ha a szervergép valamit dolgozott a "log" készítésnél. Így kevesebb RAM jutott a szerverre és belépés után pár másodpercen belül kidob.
Vissza az elejére Go down
https://draco.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Ez mi lehetett..? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez mi lehetett..?   Ez mi lehetett..? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ez mi lehetett..?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Still Free Draco :: Kérdések és válaszok-
Ugrás: